Banner 5

Aktualności

Bezpłatna pomoc prawna dla mieszkańców – AKTUALIZACJA!

Starostwo Powiatowe w Krakowie uprzejmie informuje, iż w Powiecie Krakowskim kontynuowana jest realizacja zadania zleconego z zakresu administracji rządowej polegającego na udzieleniu nieodpłatnej pomocy prawnej. Lista jednostek nieodpłatnego poradnictwa i szczegółowe informacje publikujemy poniżej.

AKTUALIZACJA [02.01.2019]: Dokonana została aktualizacja harmonogramu wskazującego dyżury prawników udzielających nieodpłatnej pomocy prawnej w punktach zlokalizowanych na terenie powiatu krakowskiego.

W załączeniu znajdziecie Państwo zaktualizowane informacje o lokalizacji punktów wraz z obowiązującym harmonogramem wskazującym dni i godziny dyżurów.

Osoby, które nie spełniają przynajmniej jednego z kryteriów uprawniających do skorzystania z bezpłatnej pomocy prawnej, mogą zgłosić się do Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości „Consilium” na ul. Topolowej 48/2 w Krakowie. Wizytę należy uprzednio umówić telefonicznie pod nr telefonu 12 307 00 00 (od poniedziałku do piątku, godz. 9.00-17.00).

Link do informacji w BIP-ie: KLIKNIJ TUTAJ

Więcej informacji: KLIKNIJ TUTAJ

 

Pomoc prawna w Centrum Wspierania Rodziny

Informujemy, że w Centrum Wspierania Rodziny prowadzone jest poradnictwo prawno – społeczne  (z zakresu pomocy społecznej, kodeksu karnego i prawa rodzinnego) oraz pomoc przy pisaniu pism procesowych do sądu w sprawie przemocy w rodzinie, molestowania seksualnego, alimentów, podziału majątku, zaprzeczenia ojcostwa itp.

Dyżury prawnika prowadzone są w Centrum Wspierania Rodziny w Skawinie przy ul. ks. J. Popiełuszki 17 , wg poniższego harmonogramu:
Poniedziałek: 16.30 – 19.30
Czwartek:  16.30 – 19.30

 

 

Małgorzata Kopeć | wtorek, 8 stycznia 2019, 13:11
drukuj