Banner 3

Grupa Anonimowych Alkoholików „AQUA VITA”

Wspólnota Anonimowych Alkoholików „AQUA VITA”- są grupą  mężczyzn i kobiet,  którzy dzielą się nawzajem doświadczeniem, siłą nadzieją, aby rozwiązać swój wspólny problem i pomagać innym w wyzdrowieniu z alkoholizmu. Jedynym warunkiem uczestnictwa we wspólnocie jest chęć zaprzestania picia. Podstawowym celem wspólnoty jest trwać w trzeźwości i pomagać innym alkoholikom w jej osiągnięciu.

Wspólnota Anonimowych Alkoholików powstała w 1935 roku w USA skąd rozrosła się  i dotarła do wielu krajów świata. W Polsce pierwsza Grupa AA powstała w 1957 roku. Do Skawiny Wspólnota AA dotarła siedemnaście lat temu. Od czternastu lat działa w Skawinie Grupa AA „AQUA VITA” gdzie anonimowi alkoholicy ze Skawiny i nie tylko, spotykają regularnie raz w tygodniu na mityngach.

Spotkania odbywają się w każdy poniedziałek od godz. 18:00 – 20:00. Na mityngi odbywające się w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca, może przyjść każdy, kto doświadcza problemów związanych z alkoholem i dołączyć do uczestników spotkania.

W pozostałe poniedziałki miesiąca na mityngach zamkniętych każdy człowiek mający problem z alkoholem może przekonać się, że z uzależnieniem można sobie radzić, niezależnie od tego czy jest się kobietą czy mężczyzną, czy jest się starym czy młodym człowiekiem.

A zatem do zobaczenia
Służby Grupy „AQUA VITA”

UWAGA!

Aktualnie spotkania Grupy AA „AQUA VITA” odbywają się  budynku Klubu Środowiskowego przy ul. Szkolnej 1 w Skawinie