Banner 5

Aktualności

Laureaci kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł 2017”

Zakończyła się XVII edycja kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2017, której towarzyszyło  hasło „Na skrzydłach Przyjaźni”. W tegorocznej edycji brały udział następujące placówki oświatowe: Szkoły Podstawowe Nr 1, Nr 2, Nr 4 w Skawinie, Zespół Placówek Oświatowych w Woli Radziszowskiej, Zespół Szkół Publicznych w Radziszowie, Szkoła Podstawowa w Zelczynie, Szkoła Podstawowa w Kopance, Szkoła Podstawowa w Wielkich Drogach, Szkoła Podstawowa w Jaśkowicach, Szkoła Podstawowa w Rzozowie, Szkoła Podstawowa w Pozowicach, Zespół Szkół Katolickich w Skawinie, Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Skawinie. Ich duże zaangażowanie pokazuje, że szkoły bardzo poważnie traktują problem profilaktyki dzieci i młodzieży, co zachęca nas do dalszej wytężonej pracy. Cieszymy się, z tak licznego udziału szkół w tym projekcie.

Dziękujemy za tegoroczną współpracę w ramach tej jakże potrzebnej akcji. Bez udziału szkół projekt „Zachowaj Trzeźwy Umysł” nie mógłby się udać. Jak zawsze organizatorzy starali się, by przygotowane propozycje były ciekawe i wartościowe, odpowiadające aktualnym potrzebom. W ramach tegorocznej kampanii zorganizowano konkurs plastyczno – literacki „Na skrzydłach przyjaźni” dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjalistów. Jak co roku do biura organizatorów akcji napłynęły tysiące prac. Cieszymy się, że wśród laureatów znaleźli się przedstawiciele Gminy Skawina – a są Nimi:

  1. Kacper Stefaniak – Gimnazjum w Radziszowie
  2. Katarzyna Żółkiewicz – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Skawinie
  3. Olga Sierpowska – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Skawinie
  4. Zofia Worytko – Specjalny  Ośrodek Szkolno – Wychowawczy
  5. Maja Nowak – Gimnazjum w Radziszowie
  6. Maja Tyrała – Szkoła Podstawowa w Zelczynie
  7. Justyna Lelek – Szkoła Podstawowa w Zelczynie

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursach a ich laureatom serdecznie gratulujemy. Dziękujemy również dyrektorom, koordynatorom i realizatorom szkolnym za zaangażowanie i realizację tegorocznej kampanii.

Małgorzata Kopeć | czwartek, 7 grudnia 2017, 11:24
drukuj