Banner 3

Aktualności

Laureaci konkursów Zachowaj Trzeźwy Umysł 2021

Miło nam poinformować, że tegoroczna kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł 2021, której towarzyszy hasło W poszukiwaniu szczęścia” powoli dobiega końca. Pomimo niezwykle trudnych warunków pandemicznych udało się zrealizować jej założenia, a szkoły chętnie uczestniczyły w proponowanych przez organizatorów przedsięwzięciach.

W tegorocznej edycji biorą udział następujące placówki oświatowe: Szkoły Podstawowe Nr 1, Nr 2, Nr 3, Nr 4, Nr 6 w Skawinie, Zespół Placówek Oświatowych w Woli Radziszowskiej, Zespół Szkół Publicznych w Radziszowie, Szkoła Podstawowa w Jaśkowicach, Szkoła Podstawowa w Kopance, Szkoła Podstawowa w Wielkich Drogach, Szkoła Podstawowa w Rzozowie, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Krzęcinie, Zespół Szkół Katolickich w Skawinie.

Cieszymy się, z tak licznego udziału szkół w tym projekcie. Duże zaangażowanie szkół pokazuje, że bardzo poważnie traktują problem profilaktyki dzieci i młodzieży, co zachęca nas do dalszej wytężonej pracy.

Dziękujemy za tegoroczną współpracę w ramach tej jakże potrzebnej akcji. Bez udziału szkół projekt „Zachowaj Trzeźwy Umysł” nie mógłby się udać. Jak zawsze organizatorzy starali się, by przygotowane propozycje były ciekawe i wartościowe, odpowiadające aktualnym potrzebom. W ramach tegorocznej kampanii zorganizowano konkursy profilaktyczne dla uczniów szkół podstawowych.  Jak co roku do biura organizatorów akcji napłynęły tysiące prac. Cieszymy się, że wśród laureatów znaleźli się przedstawiciele gminy Skawina, w tym:

  1. Zuzanna Pachel – Szkoła Podstawowa w Rzozowie
  2. Maja Pyc – Szkoła Podstawowa w Rzozowie
  3. Anna Krupnik – Szkoła Podstawowa w Rzozowie
  4. Zuzanna Sroka – Szkoła Podstawowa nr 2 w Skawinie

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursach, a ich laureatom serdecznie gratulujemy. Nagrody wkrótce trafią do nagrodzonych uczniów.

Aby szczególnie wyrazić wdzięczność za tę udaną współpracę szkoły i szkolni koordynatorzy otrzymują certyfikaty. Certyfikaty poświadczają zaangażowanie w promocję nowoczesnej profilaktyki oraz propagowanie edukacji, sportu i samorozwoju wśród dzieci i młodzieży jako alternatywy wobec zachowań ryzykownych i sięgania po substancje psychoaktywne.

Dziękujemy szkołom oraz wszystkim, którzy włączają się w realizację tej jakże potrzebnej akcji, za trud, zaangażowanie i współpracę. Bez Ich udziału i różnych środowisk projekt „Zachowaj Trzeźwy Umysł” nie mógłby się udać. 

 

Małgorzata Kopeć | wtorek, 16 listopada 2021, 14:04
drukuj