Aktualności

Martyna Gibek laureatką konkursu w ramach kampanii ZTU

15 września 2011r. w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala finałowa podsumowująca XI edycję ogólnopolskiej kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł’’, w której od wielu lat uczestniczy Gmina Skawina. Organizatorem akcji jest Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych.

Miło nam poinformować, że w gronie laureatów konkursu plastycznego ogłoszonego w ramach kampanii „Rosnę, myślę, dbam’’ znalazła się uczennica Szkoły Podstawowej w Wielkich Drogach Martyna Gibek, która przygotowała pracę plastyczną. Nagrodą był zestaw audio stereo Panasonic. Wszyscy laureaci otrzymali list gratulacyjny od lekkoatlety Marcina Lewandowskiego. Nagroda została wręczona uczennicy w obecności dyrektora szkoły Joanny Chodor oraz mamy laureatki. Dodatkową atrakcją było otrzymanie przez wszystkich laureatów książki autorstwa Piotra Kraśki z dedykacją oraz zdjęcie z autorem. Na uroczystą galę przybyli laureaci z przedstawicielami Samorządów, dyrektorami i nauczycielami szkół oraz rodzicami. Serdecznie gratulujemy zwycięstwa. Jest to ogromne wyróżnienie dla szkoły oraz Gminy.

 

Kampania odbywa się pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej, Ministra Sportu, Ministra Spraw Zagranicznych i ambasady USA w Warszawie oraz Komendy Głównej Policji.

Małgorzata Kopeć | wtorek, 20 grudnia 2011, 23:56
drukuj