Banner 2

Aktualności

Mityng Grupy AA “AQUA VITA”– online

Ze względów bezpieczeństwa w całym kraju zawieszane są do odwołania spotkania anonimowych alkoholików, co oznacza, że w całym kraju tysiące osób zostanie pozbawionych istotnego elementu leczenia. W „zdrowieniu” tych osób, kluczowe znaczenie ma regularny kontakt z grupą wsparcia, poczucie, że w każdej chwili mogą się zwrócić o pomoc do drugiego człowieka. W tym trudnym momencie warto sięgnąć po cyfrowe narzędzia, które wspomagają proces leczenia/zdrowienia i nie wymagają wychodzenia z domu.

Chcąc sobie pomagać, mityngi Grupy AA „AQUA VITA” działającej przy Centrum Wspierania Rodziny w Skawinie przy ul. Ks. J. Popiełuszki 17, odbywają się internetowo (online) w sposób następujący:

Dzień mityngu: poniedziałek

Czas trwania mityngu : 18:00 – 20:00

Typ mityngu : Mityng otwarty na Skype

Kontakt:  aquavita@aakrakow.pl

Uwaga:  Aby dołączyć do grupy należy zainstalować aplikację Skype na telefonie lub komputerze i zaakceptować zaproszenie dostępne pod linkiem: https://join.skype.com/dyOnhLVhjYoR

Dla anonimowego alkoholika brak możliwości osobistego spotkania z innym alkoholikiem, zwłaszcza tym jeszcze cierpiącym, jest wielką próbą. To trudny czas także w zmaganiu z chorobą. Dlatego zamieszczamy link do wykazu mityngów Regionu Galicja odbywających się w formie online, które mają na celu zastąpienie dotychczasowych form działania nowymi, nie wymagającymi kontaktu fizycznego. Wykaz mitingów – TUTAJ .

 

 

 

 

 

Małgorzata Kopeć | czwartek, 9 kwietnia 2020, 19:32
drukuj