Aktualności

Warsztaty psychoedukacyjne dla kobiet

W dniu 7 listopada 2011r. w Centrum Wspierania Rodziny w Skawinie rozpoczęły się  bezpłatne warsztaty psychoedukacyjne dla kobiet „JAK KOCHAĆ SIEBIE I BYĆ KOCHANYM – CZYLI JAK ZBUDOWAĆ POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI”.

Na spotkaniach między innymi będziemy:

  • pracować nad szacunkiem dla samej siebie. Wiele kobiet będąc dzieckiem, stale słyszała, że jest niedobra, niepotrzebna, brzydka i okropna. Jako osoba dorosła wiele czasu spędza „za murem”, przemocy, alkoholizmu obawiając się wyjść na zewnątrz, gdzie kolejny raz mogłaby zostać zraniona lub odrzucona. Lepsze zło znane niż dobro nieznane!
  • budować poczucie własnej wartości poprzez pracę w grupach, mini wykłady, ćwiczenia i wskazówki do przemyślenia, fotografię.

Dla wielu kobiet będzie to pierwszy w ich życiu krok na drodze do zbudowania poczucia własnej wartości, pokochania siebie i zainwestowania w swoją przyszłość. Po tych zajęciach rozpoczną nowy etap w życiu!!!

Prowadząca zajęcia: Iwona  Anna Wiśniewska –  pedagog, psycholog, Dyrektor Ośrodka dla Osób Dotkniętych Przemocą w Krakowie – ekspert w programie telewizyjnym „Rozmowy w toku” oraz zaproszeni goście

Miejsce: Centrum Wspierania Rodziny przy ul. ks. J. Popiełuszki 17 w Skawinie

Czas trwania warsztatów: 10 spotkań (każde 2 godziny), w poniedziałki w godzinach od 18.00 do 20.00. Rozpoczęcie warsztatów 7 listopada 2011 r.

Małgorzata Kopeć | wtorek, 20 grudnia 2011, 23:57
drukuj