Aktualności

Zaproszenie do udziału w Małopolskim Forum Liderów Młodzieżowych „Akademia Relacji”

Miło nam poinformować, że gmina Skawina przystąpiła do udziału w drugiej edycji kampanii  społecznej „Benefis Naszej Rodziny 2.0” , przez co włączyła się w działania realizowane na terenie gminy oraz województwa małopolskiego w ramach tej potrzebnej społecznie akcji.

Kampania realizowana jest przy wsparciu finansowym Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej – Biura Pełnomocnika Rządu ds. Demografii, a jej realizatorem jest  Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „Solny Gwarek” z Wieliczki. Pierwsza edycja projektu miała miejsce w 2020 roku.

Głównym celem kampanii jest: skupienie aktywności gmin i placówek oświatowych w Małopolsce na trosce o rodzinę jako fundamencie ładu społecznego.

W ramach kampanii na terenie województwa małopolskiego organizatorzy realizują projekt pod nazwą Małopolskie Forum Liderów Młodzieżowych – „Akademia Relacji” finansowany przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej.

Forum jest zaprojektowane w sposób ciekawy i atrakcyjny dla młodzieży i  adresowany jest do młodzieży, która ukończyła 18 lat.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu gminy Skawina do udziału w projekcie. Organizatorzy najchętniej zapraszają z jednej szkoły nie mniej niż 4 osoby, najchętniej 2 chłopców i dwie dziewczyny (najlepszy układ do planowanych ćwiczeń dotyczących relacji). Uczniowie już po pierwszym spotkaniu otrzymają materiały dzięki którym będą mogli podzielić się wiedzą z rówieśnikami.

Zajęcia rozpoczynają się 7 listopada, w poniedziałek od godziny 9.00, zakończenie I sesji we wtorek ok. 16.00-17.00. Szczegóły organizacyjne zostały przekazane do szkół.

 

Małgorzata Kopeć | środa, 26 października 2022, 11:56
drukuj